Fietsnieuws
Van interessante informatie en handige tips tot leuke acties en fietsverhalen: in onze blogs vind je het allemaal.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Goed voor de portemonnee én de gezondheid: de fietsmotivatie van Wesley
Dankzij zijn werkgever Stad Ieper springt Wesley voortaan op zijn snelle o2o leasefiets voor de rit van en naar het werk. En dat is goed voor zijn gezondheid én zijn portemonnee.
Voor werknemers
De werknemers van Renson zijn fan van de fiets: bijna 1 op 5 kiest voor fietsleasing
Sinds kort kunnen de werknemers van Renson een fiets leasen. En dat valt duidelijk in de smaak, want intussen rijdt bijna 1 op 5 werknemers van het Waregemse bedrijf rond op een leasefiets.
Voor werkgevers
Publieke sector
5 tips voor een fietscultuur binnen jouw organisatie
Hoe installeer je een echte fietscultuur in je organisatie? Met onze 5 gouden tips zetten we je graag op weg.
Voor werkgevers
Publieke sector
Het project ‘Circular Bike’ van Decathlon & o2o
Samen met Decathlon kiezen we voor een duurzame oplossing voor fietsen aan het einde van een lease. Zeg hallo tegen Circular Bike!
Voor werkgevers
.png)